klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Chcesz by Twoje dziecko dobrze bawiło się podczas własnych urodzin?
Tak jak my uwielbiasz widok roześmianej i zarumienionej dobrą zabawą dziecięcej buzi?
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji imprez dla dzieci!

Zajmiemy się wszystkim, począwszy od zaplanowania programu, aż po jego profesjonalne wykonanie. Swoją pracę wykonujemy już od ponad 10 lat, a doświadczenie jakie w tym czasie zdobyliśmy oraz rozwój oferty pozwala nam na sprostanie wszelkim oczekiwaniom. Urodziny dla dzieci wymagają odpowiednich środków wyrazu, by zainteresować i zadowolić wyobraźnię małych gości. My to wszystko mamy i chętnie pomożemy!

Na nasze usługi mogą liczyć mieszkańcy wielu miast w Polsce w tym także Łódź. Dla dzieci mamy świetna zabawę, a dla rodziców atrakcyjne warunki współpracy oraz w pełni odpowiedzialne podejście do zlecenia na przygotowanie imprezy dla dzieci. Nasza kadra animatorów jest w pełni przygotowana na każdą ewentualność, a obsługa techniczna zawsze wykonuje swoje zadania terminowo. Wszystko po to, by urodziny dla dzieci mogły zawsze zamienić się w imprezę z wyobraźni małych gości.

Każde dziecko dobrze wspomina zabawę, którą mu zorganizowaliśmy. Niektórzy wracają do nas co roku, inni polecają nasze imprezy dla dzieci w Łodzi swoim znajomym i rodzinie. Zawsze jesteśmy punktualni i nie pozwolimy żadnemu dziecku czekać na atrakcję, które go czekają. Podczas organizowanych przez nas urodzin dla dzieci, każdy mały gość może czuć się w pełni bezpiecznie, a rodzice nie muszą się martwić o to, że ich pociecha będzie się nudzić!

Dobierając program imprezy uwzględniamy:
- wskazówki od rodziców,
- własne doświadczenie i wiedzę,
- opinię dzieci,
- wiek gości,
- wszelkie indywidualne preferencje i prośby.

Śmiech i dobra zabawa z naszą pomocą może nigdy się nie kończyć!

To Top ^