klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Potrzebujesz pomocy w organizacji imprezy dla dzieci w Krakowie?
Chcesz dać swojemu dziecku dobrą zabawę i uśmiech z okazji urodzin?
Sprawdź naszą ofertę i daj małym gościom okazję do dziecięcej i beztroskiej rozrywki!

Organizowane przez nas urodziny dla dzieci opieramy na indywidualnie dostosowanym programie zabaw i zajęć dla najmłodszych. Pod uwagę weźmiemy zarówno wskazówki uzyskane od małego solenizanta lub solenizantki, jak i od rodziców. Uzupełniwszy wszystko swoim doświadczeniem, wiedzą praktyczną oraz kreatywnym podejściem, jesteśmy w stanie przygotować bardzo wiele różnorodnych atrakcji. Znaczenie dla nas ma również wiek uczestników konkretnej imprezy dla dzieci.

Potrafimy nie tylko perfekcyjnie planować, ale i wprowadzać wszystko w czyn. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam lepiej dostosować naszą ofertę do oczekiwań małych klientów oraz znacznie rozwinąć jej różnorodność. Posiadamy wszelkie potrzebne środki i umiejętności by zainteresować, rozbawić i zając dzieci oraz ich wyobraźnię przez długie godziny. Działamy na terenie całej Polski, a Kraków jest jednym z większych miast, które często odwiedzamy razem z naszym zespołem animatorów.

Urodziny dla dzieci zamówione w naszej firmie to zestaw świetnej zabawy dla najmłodszych oraz dobrych warunków współpracy i atrakcyjnej ceny dla rodziców. Nic nie jest nas w stanie zaskoczyć, a nasza obsługa techniczna jest tak samo terminowa, jak odpowiedzialna. Wystarczy nam chwila by zdobyć serca i wyobraźnię małych gości. Już dawno poznaliśmy tajemnicę imprez dla dzieci – brak nudy!

Efekty naszej pracy są elementem miłych wspomnień wszystkich dzieci, z którymi mieliśmy zaszczyt się spotkać. Bardzo wielu małych klientów poleca nas swoim kolegom i koleżankom. Dużo dzieci decyduje się także na ponowne spotkanie z naszymi klaunami, szczudlarzami czy animatorami organizującymi jedne z najlepszych zabaw, jakie można spotkać na urodzinach dla dzieci.

Bezpieczeństwo łączymy z dobrą zabawą – zawsze!

To Top ^