klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Magiczne urodziny dla Waszych dzieci!

Z przyjemnością spotkamy się z Waszymi pociechami podczas przyjęć urodzinowych w domu lub w wybranym przez Państwa miejscu.

Podczas naszych animacji każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy być KLAUNAMI, KOWBOJAMI, PIRATAMI, WRÓŻKAMI, SUPER BOHATERAMI bądź CHODZĄCYMI MASKOTKAMI.

Wynajęcie animatora:

Godzina pracy animatora kosztuje 150 PLN + koszty dojazdu (do uzgodnienia indywidualnie).

Przy dłuższych animacjach udzielamy rabatów!

 

Pakiet animacyjny Klaun Polska zawiera: 

| Przechodzenie przez długi kolorowy tunel do Klaunowej Krainy | Zabawy z płachtą animacyjną Klaun Polska Animacje z Chustą Klanza | Magiczne sztuczki | Zwierzątka z balonów na indywidualne zamówienie dziecka Mega bańki mydlane Śmieszne queezy i zgadywanki | Animacje z rekwizytami | Wyścig w śmiesznych podwójnych gaciach klauna Wyścig na osiołkach Łowienie rybek, robali lub dinozaurów Wesoła sztafeta z przenoszeniem rekwizytów Mega mocne przeciąganie linyWyścig w workach | Rzucanie kryształkami do celu Nauka chodzenia na szczudłach |

I wiele innych animacji, które są naszą firmową tajemnicą ;)

 

Urodziny tematyczne:

Oferujemy kreatywne i zabawne imprezy, na urodzinach Waszego dziecka mogą zagościć:

KLAUNI, PIRACI, KOWBOJE, SUPERBOHATEROWIE, MAŁE MISS, MONSTER HIGH, KSIĘŻNICZKI I RYCERZE, KOMANDOSI oraz wiele innych tematycznych postaci, według indywidualnego zamówienia.

 

Każde urodziny tematyczne zawierają w cenie: tematyczne konkursy, queezy oraz gadżety odpowiednie do wybranego charakteru imprezy.

Zadzwoń do nas!

 727 600 500

 

Oferujemy także na wynajem małe ZAMKI DMUCHANE ZE ZJEŻDŻALNIAMI o wymiarach ok. 3m x 4m  wys. 2,40m.

Ceny wynajmu zamków od 400 PLN + dojazd (ustalany indywidualnie).

MAŁY KOMANDOS (impreza tylko w dogodnych miejscach – las itp.)
RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
MAŁA MISS
SUPER BOHATEROWIE
PIRACI Z KARAIBÓW
BARDZO DZIKI ZACHÓD
MAGIA Z CZARODZIEJEM LUB KLAUNAMI
KLAUN / ANIMATOR

 

Ze względu na dużą ilość pytań, które zadają nam Klienci, postanowiliśmy stworzyć specjalną stronę "Najczęściej zadawane pytania". Znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne informacje.

 

Formularz zamówieniaNajczęściej zadawane pytania

 

Jak zorganizować naszym pociechom pełne radości i uśmiechów przyjęcie? Jakie atrakcje przyszykować, czym je zabawić, czym zaciekawić? Te pytania niejednokrotnie spędzają rodzicom sen z powiek. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy naszą kompleksową pomoc. Urodziny dla dzieci to nasza specjalność – zaplanujemy je co do minuty, tak aby zarówno ich główny bohater, jak i zaproszeni przez niego goście, jak najlepiej wykorzystali ten czas. 


Działamy przede wszystkim na terenie takich miast jak Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań i Warszawa. Oferujemy zarówno klasyczne przyjęcia, jak i tematyczne urodziny dla dzieci. Pojawić się mogą na nich piraci, kowboje, księżniczki i rycerze, wróżki i komandosi, a nawet super bohaterowie – nie znamy tutaj żadnych ograniczeń! Urodziny dla dzieci uświetnić może także artysta cyrkowy, dostęp do basenu z piłeczkami bądź dmuchanego zamku, pełniącego funkcję zjeżdżalni, malowanie buzi, pokaz mydlanych baniek, a także konkursy, takie jak wyścigi w workach czy przeciąganie liny. Wszystko zależy od Państwa!

Lokalizacje: Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków

To Top ^