klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Wynajmij nas!

Klauni zawsze wiedzą jak wywołać uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Z naszą pomocą uda się rozkręcić każdą imprezę. Mamy kolorowe makijaże i stroje, dzięki czemu potrafimy przyciągnąć uwagę wszystkich dookoła oraz stworzyć sympatyczną atmosferę! :)

Polecamy się na:

URODZINY - zrealizujemy bardzo bogaty pakiet animacyjny Klaun Polska ze wszystkimi atrakcjami w cenie

WESELA - rozbawimy dzieci tanecznie i zrobimy animacje z udziałem wszystkich gości oraz pokaz dużych baniek mydlanych

EVENTY - zabawimy dzieci i rodziców wedle koncepcji imprezy, realizując pakiet animacyjny Klaun Polska lub poszczególne wybrane atrakcje. Na Państwa życzenie zorganizujemy co tylko wymyślicie!

PROMOCJE - zwrócimy uwagę dosłownie wszystkich, zorganizujemy animacje wedle zaakceptowanego wcześniej Państwa pomysłu lub sami wymyślimy sposób promocji Państwa towaru czy usługi

IMPREZY TEMATYCZNE - na żadnej imprezie nie powinno zabraknąć śmiesznego akcentu- klaun może być kowbojem, kosmitą czy bohaterem PRL. W każdej charakteryzacji będziemy organizować śmieszne atrakcje lub pozować do zdjęć

WRĘCZANIE PREZENTU - na urodziny, rocznice, wesela, przeprosiny - wszystko, czego sobie zapragniecie! Zaskocz ważną dla Ciebie osobę - tego wydarzenia z pewnością nie zapomni do końca życie. Wyobraź sobie - nie wiesz co dać w prezencie komuś na drugim końcu Polski, więc zamawiasz u nas Klauna lub inną postać, która wpada do pracy z tortem i szampanem lub prezentem - efekt gwarantowany. Zaskoczenie i miłe wspomnienie wywołujące salwę śmiechu na lata!

 

Formularz zamówieniaNajczęściej zadawane pytania

To Top ^