klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Imprezy, eventy, promocje i targi to nasza specjalność!

Zapewniamy fachową obsługę imprez z najróżniejszymi atrakcjami dla dzieci i dla dorosłych.

Wycena imprezy jest zawsze indywidualna, ponieważ bierzemy pod uwagę wszystkie wymagania i potrzebny naszych Klientów. 

Z naszą pomocą stworzysz wyjątkową imprezę dla swojego dziecka.

 

Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przeróżnych imprez, dla małych i dużych firm jak również Klientów indywidualnych, na terenie całej Polski. Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu są klienci z którymi pracujemy kilkanaście lat, gdyż wiedzą, że zlecając nam wykonanie atrakcji będą one EFEKTOWNE i JEDYNE W SWOIM RODZAJU.

 

Formularz zamówieniaNajczęściej zadawane pytania

 

Pełne emocje występy cyrkowców, towarzystwo zawsze uśmiechniętego klauna, malowanie buzi, zabawa w basenie z piłeczkami, zjeżdżanie w dmuchanym zamku – to tylko część atrakcji, jakie możemy zaproponować dzisiaj Państwu i Państwa pociechom. Naszą specjalnością są wszelkiego typu imprezy dla dzieci. Możemy zrealizować je według ustalonego przez Państwa planu albo zaproponować szereg własnych atrakcji, zabaw i konkursów. 


Sporą popularnością cieszą się przede wszystkim tematyczne imprezy dla dzieci. Dzięki nim w kilka chwil zwykłe przyjęcie może przeistoczyć się w bal dla księżniczek i rycerzy lub przemienić w siedzibę piratów. Pojawić się mogą także kowboje rodem z Dzikiego Zachodu lub super bohaterowie, gotowi w każdej chwili ratować z opresji świat. Realizujemy również specjalne życzenia – jedyne, co nas tu ogranicza, to własna wyobraźnia. 


Oferowane przez nas imprezy dla dzieci organizujemy przede wszystkim na terenie takich miast jak Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań i Warszawa. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy Państwa do indywidualnego kontaktu.

Lokalizacje: Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków

To Top ^