klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Cyrk na zamówienie!

Żadna impreza nie może odbyć się bez niezwykłych pokazów cyrkowców. Show jaki zaprezentują na scenie wykonawcy zostanie zapamiętany na bardzo długo przez najmłodszych uczestników imprez, a także ich rodziców.

 

Co Was czeka?

KLAUN robiący super żarty, wykonujący śmieszne akrobacje, FAKIR ziejący ogniem i z uśmiechem na twarzy chodzący po rozbitym szkle, ŻONGLER wykonujący niesamowite ewolucje, FARAON z wężami z którymi można robić sobie zdjęcia i inni niesamowici bohaterowie sceny, którzy z przyjemnością zaprezentują się w swoich super pokazach!


Jeżeli potrzebujecie Państwo niestandardowych atrakcji prosimy wysłać zapytanie lub zadzwonić – realizujemy również indywidualne zamówienia.

ILUZJONISTA

Dzieci kochają to, co zaskakujące, tajemnicze i efektowne. Z myślą o ich potrzebach oferujemy Państwu występy prawdziwych magików! Zapewniamy fantastyczne wrażenia i emocjonujące show, pełne magii, zabawy i śmiechu. 

BAŃKI MYDLANE

Ogromne bańki mydlane przykuwają uwagę nie tylko dzieci ale także dorosłych! Korzystając ze specjalnego sprzętu, oferujemy Państwu i Państwa dzieciom zdumiewające, wielkie bańki mydlane jak i wiele innych, niezapomnianych atrakcji! :)

Formularz zamówieniaNajczęściej zadawane pytania

To Top ^