klaun@klaunpolska.pl

727 600 500     727 400 300

Animatorzy

Nasi animatorzy zadbają o to, aby Twoje dziecko uśmiechało się przez całą imprezę. Spraw dziecku radość i wynajmij naszą profesjonalną ekipę!

Urodziny dla dzieci

Magiczne i niezapomniane urodziny dla Waszego dziecka? To dla nas czysta przyjemność! Ciesz się razem z nim atrakcjami, które przygotowaliśmy.

Imprezy dla dzieci

Wesołe imprezy dla dzieci w miłej atmosferze, pełne zabaw i konkursów. Uśmiech Waszego dziecka jest dla nas najważniejszy!

Klauni

Niewiarygodnie zabawni, gwarantujący stały uśmiech - tak prezentują się nasi klauni. Wynajmij ich i spraw dziecku niezapomnianą imprezę!

Imprezy firmowe

Wyjątkowe imprezy na specjalne okazje? Nie może nas zabraknąć! W planie posiadamy wiele niesamowitych atrakcji, które możesz z nami skonsultować.

Bale dla dzieci

Zajmujemy się organizacją bali na każdą okazję, ponieważ dobrej zabawy nigdy nie może zabraknąć! Atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dmuchańce

Żadna wspaniała impreza dla dzieci nie może odbyć się bez dmuchanych zamków do skakania, zjeżdżalni, suchych basenów z piłeczkami, eurobungi i innych atrakcji!

Artyści cyrkowi

Niesamowite pokazy profesjonalnych cyrkowców oraz innych artystów! Dostarczą rozrywkę nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

Ślub i wesele

Anioły na szczudłach, klaun rozdzajacy kwiatki i balony, bańki mydlane, zapewnianie atrakcji młodszym uczestnikom imprezy - to wszystko znajdziesz u nas!

Szczudlarze

Klauni, arlekini, anioły oraz inne postacie na szczudłach - nietypowa atrakcja na różnego rodzaju imprezy!

Święta Bożego Narodzenia

Ten wyjątkowy czas dzieci mogą spędzić w towarzystwie doświadczonych Świętych Mikołajów! ;) Dotrzemy w każde miejsce i stworzymy wspaniałą, świąteczną atmosferę.

Malowanie buzi

Jedna z ulubionych rozrywek dzieci - w kilka minut mogą stać się ulubionym zwierzakiem lub postacią z bajki. Doskonała zabawa dla dzieci w każdym wieku!

Wata cukrowa

Wata cukrowa to wspaniała atrakcja, zarówno dla najmłodszych jak również starszych uczestników pikników, eventow bą...
Organizacja imprez dla dzieci

Nie bez powodu mówi się, że dzieci to najbardziej wymagający klienci. Są szczere, naturalne i nigdy nie idą na kompromisy. Zawsze mówią to, co myślą, do tego bez ogródek. Dlatego też organizacja imprez dla dzieci wydaje nam się najwyższą sztuką – zadowolić takich klientów potrafią tylko najlepsi. Dlatego też uważnie kompletowaliśmy nasz zespół. Dzięki temu tworzą go osoby, dla których praca jest jednocześnie pasją. Które rozumieją potrzeby dzieci, znają ich oczekiwania i potrafią bez problemu im sprostać.

Wspólnie wychodzimy z założenia, że organizacja imprez dla dzieci wymaga przede wszystkim pomysłu – dlatego oprócz szeregu atrakcji i rozrywek, dbamy też o odpowiednią scenerię. Wiemy, jak zaaranżować przestrzeń, umiemy zatroszczyć się o odpowiednie dekoracje, a także przebieramy się odpowiednio do tematyki przyjęcia. W zależności od potrzeb, możemy być klaunami, kowbojami albo chodzącymi maskotkami. Przebierzemy się też za piratów, super bohaterów, a nawet za wróżki. Wszystko po to, by wywołać uśmiech na twarzy każdego dziecka, który jest przecież najlepszą możliwą zapłatą.

Ponieważ organizacja imprez dla dzieci to zarówno frajda, jak i ogromne wyzwanie, starannie układamy ich plan. Dbamy o zabawy i konkursy, malujemy buzie, umilamy czas występami artystów cyrkowych. Zajmujemy się także organizacją dmuchanych zamków do skakania, zjeżdżalni oraz suchych basenów z piłeczkami – wszystko po to, aby każde dziecko znalazło tutaj coś dla siebie i jak najlepiej wykorzystało spędzony z nami czas.

Lokalizacje: Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków

Aktualności

To Top ^